Bestuur


Hugo Verlinde

Voorzitter, sportdirecteur

DGLV, BML, KBAC

hugo.verlinde@flytovml.be

 





Bernard Debeuf

Bestuurder, ondervoorzitter

BML

Flight Safety Officer

Contactpersoon West Vlaanderen

bernard.debeuf@flytovml.be

 

Willy de Maertelaere

Penningmeester

DGLV, BML, VCL, KBAC, Tijdingen

willy.de.maertelaere@flytovml.be

 

Alain Debrouwer

Webmaster, hoofdexaminator

Brevetten, secretariaat

alain.debrouwer@flytovml.be

Leo van Eylen

Bestuurder

Jeugdwerking, contactpersoon Vlaams Brabant, EMFU

leo.van.eylen@flytovml.be

Pascal Den Haese

Bestuurder

VCL, BML,

contactpersoon Oost Vlaanderen

pascal.den.haese@flytovml.be

Koen Cardinaels

BML, assistent Webmaster, Contactpersoon Limburg

API, secretariaat

koen.cardinaels@flytovml.be


 

Reinhard Wagemakers

Bestuurder

Hoofdexaminator, brevetten

Contactpersoon Antwerpen

reinhard.wagemakers@flytovml.be

 






 

 

 

Secretariaat VML

Kerkhovensesteenweg 262

3920 Lommel

E-mail secretariaat : Koen Cardinaels & Alain Debrouwer

secretariaat@flytovml.be

 

Aliassen

bestuur@flytovml.be : Bestuursorgaan
vml@flytovml.be : Bestuursorgaan & secretariaat
brevetten@flytovml.be : hoofdexaminator & assistent hoofdexaminator
tijdingen@flytovml.be : redactie verantwoordelijke
website@flytovml.be : webmaster & assistent webmaster

api@flytovml.be : aanspreekpersoon Integriteit

Deze website maakt gebruik van cookies De website van VML vzw gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details
Selectie toelaten
Alle cookies toelaten