Bestuur


Hugo Verlinde

Voorzitter, sportdirecteur

DGLV, BML, VCL, KBAC

hugo.verlinde@flytovml.be

 





Louis Prinsmel

Ondervoorzitter

Public Relations, Sport Vlaanderen

louis.prinsmel@flytovml.be

Willy de Maertelaere

Penningmeester

DGLV, BML, VCL, KBAC, Tijdingen

willy.de.maertelaere@flytovml.be

 

Alain Debrouwer

Webmaster, adjunct hoofdexaminator

BML, brevetten

alain.debrouwer@flytovml.be

Leo van Eylen

Bestuurder

Jeugdwerking

leo.van.eylen@flytovml.be

Pascal Den Haese

Bestuurder

VCL, BML

pascal.den.haese@flytovml.be

Koen Cardinaels

Bestuurder

API, assistent webmaster

koen.cardinaels@flytovml.be

 

 

Secretariaat VML

Reinhard Wagemakers

Hoofdexaminator, brevetten

secretariaat@flytovml.be

 

Aliassen

bestuur@flytovml.be : raad van bestuur
vml@flytovml.be : raad van bestuur & secretariaat
brevetten@flytovml.be : hoofdexaminator & assistent hoofdexaminator
tijdingen@flytovml.be : redactie verantwoordelijke
website@flytovml.be : webmaster & assistent webmaster

api@flytovml.be : aanspreekpersoon Integriteit