Bestuur


Hugo Verlinde

Voorzitter, sportdirecteur

DGLV, BML, VCL, KBAC

hugo.verlinde@flytovml.be

 





Louis Prinsmel

Ondervoorzitter

Public Relations, Sport Vlaanderen

louis.prinsmel@flytovml.be

Willy de Maertelaere

Penningmeester

DGLV, BML, VCL, KBAC, Tijdingen

willy.de.maertelaere@flytovml.be

 

Alain Debrouwer

Webmaster, hoofdexaminator

BML, brevetten, secretariaat

alain.debrouwer@flytovml.be

Leo van Eylen

Bestuurder

Jeugdwerking

leo.van.eylen@flytovml.be

Pascal Den Haese

Bestuurder

VCL, BML

pascal.den.haese@flytovml.be

Koen Cardinaels

Bestuurder, BML

Webmaster

API, secretariaat

koen.cardinaels@flytovml.be

Reinhard Wagemakers

Bestuurder

Hoofdexaminator, brevetten

reinhard.wagemakers@flytovml.be

Maurice Carmans 

Bestuurder

 

 

Secretariaat VML

Kerkhovensesteenweg 262

3920 Lommel

E-mail secretariaat : Koen Cardinaels & Alain Debrouwer

secretariaat@flytovml.be

 

Aliassen

bestuur@flytovml.be : raad van bestuur
vml@flytovml.be : raad van bestuur & secretariaat
brevetten@flytovml.be : hoofdexaminator & assistent hoofdexaminator
tijdingen@flytovml.be : redactie verantwoordelijke
website@flytovml.be : webmaster & assistent webmaster

api@flytovml.be : aanspreekpersoon Integriteit

Deze website maakt gebruik van cookies De website van VML vzw gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details
Selectie toelaten
Alle cookies toelaten